נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : קידום העסק ייעוץ אסטרטגי

עסקים מתפתחים על פי כרוניקה ידועה מראש

התפתחותו של עסק, בכל תחום שהוא, מתנהלת על פי כרוניקה ידועה מראש, אבל הגורם האנושי עושה את ההבדל, על פיו יקום וייפול דבר ועסק.לכן ייעוץ אסטרטגי שיווקי על פי shivuka מתמקד בגורם האנושי- ההנהלה והעובדים, החזקות והחולשות... (קרא עוד...)

Shivuka - שיווקה - תמר כהן יועצת עיסקית

... (קרא עוד...)

מותג מתקיים בעיקר בראש של אנשים

בבקבוק או בפחית, דיאט או קלאסי, איך שלא יהיה- לקוקה קולה תמיד יהיה טעם החיים.מוצר עומד על המדף והמותג מתקיים בעיקר בראש של האנשים.לכן צריך לשמור על המותג.מותג חזק וטוב הוא ישות עצמאית ודינמית- חיה, מגיבה, משפיעה... (קרא עוד...)

הצעד הראשון להגשמת החלום שלך הוא לעצור שנייה

כל יוזמה עסקית, מתחילה ברעיון של אדם, שחולם לעשות משהו- מקורי, חדשני בעל חותם אישי.  משהו שהוא יצליח למכור, לשנות, להמציא, לשדרג  וכמובן להרוויח מזה כסף והרבה. על פי  shivuka, הצעד הראשון להגשמת החלום הוא לעצור... (קרא עוד...)

יועצת אסטרטגית עם אוריינטציה שיווקית

  מעל 25 שנות ניהול שיווק בכיר בארגונים גדולים במגוון תחומים. ליווי של מאות יזמים ובעלי עסקים, לצד הובלת פרויקטים אסטרטגיים בארגונים גדולים דוגמת עוף טוב, שנקר, עמינח, סבארו, הונדה, מדרשת שדה בוקר, בינה, ויד... (קרא עוד...)

shivuka - שיווקה - תמר כהן יועצת עיסקית

אף אחד לא עשיר מספיק לוותר על אסטרטגיה מה בדינמיות של העולם העסקי הנחות היסוד עימן התחלתם עומדות למבחן יומיומי.על פי רוב, מיומנות ניהולית מאפשרת להתמודד עם האתגרים בהחלטות שוטפות נבונות.אך יש והדרך היעילה ביותר... (קרא עוד...)


 
 
 
 
 
 

--------------------------------------------

--------------------------------------------