התוכנית שלי לקידום עסקים קטנים ברדיו תל אביב

כבר שנים שלא לומר מגיל 18, חלמתי לשדר ברדיו, החיים שלי גילגלו אותי לשרת בתור חיילת בעיתון במחנה אבל כל הזמן המשכתי לחלום על תוכנית רדיו משלי.

אני אדם בישן בבסיסי, אוהבת לדבר עם אנשים אחד על אחד וממש לא אוהבת במות אבל החלום הזה כינן בי במשך שנים.

במשך למעלה מעשרים שנה אני עוסקת בשיווק- מגוון אדיר של מוצרים/חברות. תפקידי ניהול שונים- פיתוח מוצרים, ניהול קמפיינים, ניהול אנשים, הובלת תהליכי שינוי והטמעה בחברות.

בעשור האחרון במקביל לפרויקטים אסטרטגיים גדולים, לייוויתי מאות יזמים ובעלי עסקים. מי לא פגשתי- מוכר פיצה שחלם להיות ליצן רפואי, שני מנהלי בנק שרצו לפרוש וליבא שמלות ערב  ולפתוח חנות באלנבי, עולה חדש שרצה להביא מרוסיה פטנט להקלה על עצירות, בעלת דוכן במפעל הפיס שחולמת להפוך למטפלת אלטרנטיבית, אישה רווקה בת 48 ששמה בצד את חלום האימהות באה לבנות עסק ובתוך התהליך החליטה לאמץ ילד (היום הוא בן 4), יצרתי זיווגים עסקיים ופירקתי בהסכמה שותפויות.

כל הדברים הללו התרחשו בין 4 קירות המשרד שלי. היום , אני חשה צורך לשתף בתהליכים האלו, מתוך אמונה, שכמו שהם נגעו בי ועזרו ליזמים ולבעלי העסקים לבנות ולשפר את העסק שלהם, יוכלו לעזור גם לאחרים.

מתוך המקום הזה, באתי לרדיו. ואני שמחה לשתף אתכם בסידרת פודקאסטים – שבכל אחד מהם יש שיחה עם בעל עסק בנושא ייעול תהליכי השיווק שלו.

 
פודקאסט עסקים קטנים- מיזם לפתרון בעיית איבוד מפתחות
אבשלום חבני הוא בעלים של מיזם המספק פיתרון לבעיית איבודי מפתחות. למיזם יש כיום הצלחה בתחום הלקוחות העסקיים, אבשלום היה רוצה להגביר את המכירות ללקוחות פרטיים. הרעיון שבבסיס המיזם יכול לקסום לקהל לקוחות גדול ועל כן נשוחח על אופני חשיפה הולמים, מאסיביים, הכרוכים בגיוס משקיעים, כמו גם בפעילות בתקציבים צנועים יותר, בעזרת רתימת גורמים מגבירי נגישות לקהל הרחב.

פודקאסט עסקים קטנים- חנות מדפסות

אורן בנימין הוא בעל חברה למכירת ותיקון מדפסות. בשוק תחרותי, שכל המוצרים דומים , צריך למצוא ייחודיות ובולטות- שמנו דגש על השירות ועל החשיפה שלו על ידי יצירת שירות חריג באיכותו.

פודקאסט עסקים קטנים- בר מסעדה בזכרון

אריאל ואן סטרטן הוא בעלים של בר-מסעדה. כיצד הופכים מקום קטן ונסתר לבולט ומקור פרנסה יציב לאורך זמן? התמקדנו בהגדלת מעגלי הלקוחות. חשיפת הייחודיות של המקום ויצירת בולטות מחוץ למקום , חיזוק הקשר עם הלקוחות הקיימים.

פודקאסט עסקים קטנים – מורה להוראה מתקנת

יפית עברי היא מורה להוראה מתקנת. שוחחנו על המשמעות של פתיחת מכון. כיצד ניתן להגביר את  האפקטיביות השיווקית של מוצר שהמשלמים- ההורים הם לא אלו שמקבלים את השירות- התלמידים. התמקדנו בכלים כמו-  חשיפת סיפורי הצלחה, פניה למורות, מנהלות, ויועצות, ועוד.

פודקאסט עסקים קטנים - חברה לאירועי ספורט לאירגונים

מודי רובינשטיין הוא בעל חברה לארגון ארועי ספורט לחברות. בחנו ערוצים חדשים ללקוחות מוסדיים. שוחחנו על מגוון דרכים לפניה לארגונים, כיצד יוצרים חשיפה ופניה ישירה לאנשי מפתח.

פודקאסט עסקים קטנים- שף/חברת מזון

נדב חג׳ג׳ הוא שף בעל חברה לפיתוח וייצור מוצרי מזון טבעיים. מוצרים ייחודיים דורשים שיווק ייחודי אבל כדי לעשות כסף צריך לעבוד בצורה רחבה. התמקדנו בכלים לשיווק בנקודות המכירה, יצירת בולטות וגיוס בעלי עסקים לקידום המוצרים.

פודקאסט עסקים קטנים- מורה ליוגה

עידית קורן צדיקוב היא מורה ליוגה. הסתכלנו יחד על היתרונות והחסרונות של עבודה מהבית, כיצד נכון לנהל עבודה מהבית ומה המשמעות של יציאה החוצה. התמקדנו בכלים לבחינת האופציות השונות .כמו גם כיצד מעמיקים ומשמרים את הקיים.

פודקאסט עסקים קטנים- מעצבת שמלות כלה וערב

רפאלה קלדרון היא מעצבת שמלות כלה וערב. כדי להגדיל את העסק, התמקדנו בצורך בשינוי תהליכי ניהול העסק- תמחור נכון, ניהול זמן ושיווק מדויק.

פודקאסט עסקים קטנים- מאמנת להעצמה נשית

גל זיו - פז נועה בעלת מיזם להעצמת נשים, רוצה  רוצה להגדיל את המעגל הלקוחות תוך חידוד הערכים הייחודיים שהיא מציעה. התמקדנו במתן כלים להפיכת הלקוחות הקיימות ל"שגרירות" ומעודדות הצטרפות.וניצול שתופי פעולה טבעיים כערוצים ללקוחות חדשים.

| יזמים לעסקים קטנים || שיווק תוכנית שיווק ייעוץ עסקי || קידום העסק ייעוץ אסטרטגי || מנטורינג לעסקים || פודקאסט המנטורינג לעסקים קטנים |
 
 
 
 
 
 

--------------------------------------------

--------------------------------------------